Sveiki atvykę į KORYS

Aš esu Migle – KORYS turinio ir produktų kūrėja.

Apie bites tapo viskas įdomu. Lakstančios bitės mano vaikystės kieme reikšdavo prasidedanti medaus sukimą. Tačiau tai nebuvo laikoma darbu, daugiau malonumu, kuris laikui bėgant virto didžiule meile bitininkystei.

Bitės moko ramybės. Man bitininkystė reikškia harmoniją, pabėgimą nuo kasdienybės ir rūpesčių. Visame tame yra ramybė, kuri atpalaiduoja.

Iš kartos į kartą. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę atnaujinti mamos apleistą hobį – bitininkystę. Kadangi mama ilgus metus puoselėjo bitininkyste, visas bitučių priežiūrai reikalingas inventorius jau buvo sukauptas, tačiau pamirštas. Taigi dabar kiekvienai bičių šeimai prižiūrėti naudojame jau turimus mamos bitininkystės įrankius.

Bitininystė yra džiaugsmas. Apie savo darbą bitynę aš visada galvoju, kaip apie gražų žmonių ir bičių bendradarbiavimą. Neesame fabrikas ir niekuomet neturėsime šimtų avilių, mums yra svarbiau kokybė ir ryšys su bitėmis, todėl kiekvienas turimas avilys prižiūrimas su didele pagarba ir meile bitėms, jų darbui.

Džiaugiuosi, kad gyvuoja bitininkystės tradicija.

KORYS – tai natūralūs, rankų darbo, tvarūs ir nesenstantys gaminiai, pagaminti iš gryno, ekologiško bičių vaško, kurio sudedamosios medžiagos atkeliauja tiesiai iš gamtos.

Bičių vaškas, naudojamas KORYS gaminiams, gaunamas iš mūsų pačių bityno, jei to neužtenka, likusį bičių vašką renkame iš vietinių bitininkų.

Tik natūralus. Visas gamybai naudojamas bičių vaškas yra ekologiškas, todėl užtikriname, kad mūsų žvakėse nėra parafino ir kitų toksiškų priedų.

Kiekvienas žvakių gamybos etapas yra rankų darbo ir sukurtas taip, kad išryškintų natūralų ekologiško bičių vaško grožį.

Vertinkite. Visi rankų darbo gaminiai yra kūriami su didelę meile nuo pat įdėjos, gamybos, išsiuntimo iki tos sekundės, kai jie patenka į jūsų rankas, todėl visuomet vertinkite, tai kas pagaminta rankomis.

Tikiuosi, kad KORYS veikla įkveps, o gaminiai žavės.

 

Linkėjimai,

Migle

 

Upload Image...
Upload Image...