APMOKĖJIMAS

Atsiskaityti galima bankine kortele, suvedus kortelės duomenis bei CVC kodą arba Paysera sistemoje (el. bankininkyste).

 

PREKIŲ PRISTATYMAS

Lietuvos teritorijoje prekės bus pristatomos per 2-5 dienas.

Prekėms galima pasirinkti siuntimo būdą ir kainą:

  • Lietuvos paštas (siuntiniams iki 2 kg). Siuntimo kaina – 3 EUR, perkant virš 50€– nemokamai.
  • Omniva paštomatu. Siuntimo kaina 2,5 EUR, perkant virš 50€ – nemokamai. Užsakymo pristatymas per 1-2d.d. (nuo užsakymo įdėjimo į paštomatą dienos).

Norint užsisakyti į užsienio šalis, prašome susisiekti elektroniniu laišku labas@ekorys.com  ir asmeniškai suformuosime Jums užsakymą su pristatymo kaina.

 

GRĄŽINIMAS

NEKOKYBIŠKOS PREKĖS GRĄŽINIMAS

Jeigu Jums buvo pristatytos netinkamos kokybės prekės (pvz., transportavimo metu sugadinta pakuotė), galite pasirinkti vieną iš šių kompensacijos būdų:

  • Nekokybišką prekę pakeisti į kokybišką prekę;
  • Grąžinti nekokybišką prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus;
  • Šiuo atveju prekių keitimas ir grąžinimas yra nemokamas.

KOKYBIŠKOS PREKĖS GRĄŽINIMAS

Įsigiję prekių internetinėje parduotuvėje, kai neturėjote galimybės gyvai jų apžiūrėti ir įvertinti jų tinkamumo, Jūs galite grąžinti kokybišką prekę per 14 dienų nuo pristatymo dienos, išskyrus išpakuotas ar panaudotas prekes.

Jeigu norite grąžinti kokybišką prekę, turite per 14 dienų nuo grąžintinos prekės pristatymo dienos pranešti apie tai labas@ekorys.com, nurodant savo užsakymo numerį. El. paštu gausite adresą, kuriuo reikės išsiųsti grąžintinas prekes. Grąžinant kokybišką prekę, Jums tenka visos su jų grąžinimu susijusios transportavimo išlaidos.

Galite grąžinti vieną ar kelias prekes iš savo užsakymo. Grąžinama prekė turi būti tvarkingoje originalioje pakuotėje. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos.

Jeigu Jūs per klaidą gavote ne tą prekę, kurią užsakėte, tokios prekės grąžinimą apmokėsime mes.